Jolanta Kwinta

Licencjonowany instruktor kajakarstwa i instruktor pływania. Od najmłodszych lat związana ze sportem, 7 krotna medalistka Mistrzostw Polski w zjeździe i maratonie kajakowym. Założycielka 2 klubów sportowych, wiceprezes Małopolskiego Związku Kajakowego. Organizator sportu dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. Ulubione dyscypliny kajakarstwo, pływanie, narciarstwo.

Kinga Rąpała

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem magistra wychowania fizycznego. Od dziecka związana ze sportem, począwszy od trenowania siatkówki w klubie sportowym "Gryf" w Brzesku oraz lekkiej atletyki - biegów sprinterskich. Z czasem pojawił się także basen i pływanie, które po dziś dzień oprócz pasji stało się także pracą - jako instruktor z kilkuletnim stażem nauki i doskonalenia pływania dzieci oraz dorosłych. Obecnie przygotowuje się do debiutu w triathlonie. Prywatnie pasjonatka podróży i gotowania.

Małgorzata Pacławska

Nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, nauczyciel dyplomowany gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor pływania, instruktor aqa fitness. Interesuje się psychologią i procesem rozwojowym małego dziecka dlatego ukończyła studia podyplomowe z nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Jej pasja to wędkarstwo muchowe.

Michał Chwaja

Michał Chwaja swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 10 lat. W trakcie swej wieloletniej kariery sportowej był kilkukrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Kajakarstwie oraz członkiem rezerw Kadry Narodowej Seniorów. W 2015 roku ukończył Akademie Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem magistra Wychowania Fizycznego i zaczął realizować się jako trener i instruktor na basenie i zajęciach kajakowych z młodzieżą w różnym wieku.