Projekty, Slider

ZIMOWE ZAJĘCIA SPORTOWE

Drodzy Rodzice!
Kilka słów o nowym projekcie „Zimowe zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży”. W 2017 roku nasz klub podjął nowe wyzwanie – naukę jazdy na łyżwach dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej. Już na wstępie, czyli podczas zapisów w styczniu zaskoczyło nas duże zainteresowanie zajęciami na lodowisku, co utwierdziło nas w przekonaniu, że pomysł był słuszny. Wyjazdy na lodowisko organizowane są po lekcjach, kiedy większość dzieci przebywa w tym czasie zazwyczaj w świetlicy szkolnej. Po odebraniu grupy ze świetlicy opiekę nad dziećmi sprawują instruktorzy sportu, którzy współpracują z naszym klubem od kilku lat.
Uczestnikom, nie posiadającym własnego sprzętu zapewniamy łyżwy i kask, który jest nieodzownym elementem wyposażenia początkującego łyżwiarza. Dzieci doskonale integrują się podczas zajęć organizowanych w formie różnych ćwiczeń i zabaw.
Zauważamy duże zaangażowanie i szybkie postępy w nauce. Najbardziej cieszy nas wysoka frekwencja i uśmiechnięte buzie dzieci.
Zajęcia są współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
DZIĘKUJEMY 🙂
Regulamin zajęć zimowych – 2017